Novak Djokovic Avustralya Açık Vizesi İptal Edildi

Djokovic’in inançları ve davranışları pandemi boyunca manşetlerde yer aldı. Nisan 2020’de söyledi aşılara karşı ve seyahat etmek için iğne vurulmasını istemeyeceğini söyledi. Sadece aylar sonra, o ve karısı COVID için pozitif test edildi sosyal mesafe önerilerini hiçe sayan gösteri maçlarını organize edip oynadıktan sonra. Ekim 2021’de aşı durumuyla ilgili soruların “uygunsuz

Turnuvanın son şampiyonu, Salı günü sosyal medyada Avustralya’ya seyahat etmek için “muafiyet izni” verildiğini paylaştığında birçok kişiyi şaşırtmıştı. Ancak, Melbourne’deki gibi Yaş gazetesi Djokoviç’in muafiyet nedenini kanıtlamak için yeterli kanıt getirip getirmediği açık değildi.

Avustralya yasalarına göre, ülkeye seyahat eden yabancıların vizeye sahip olmaları ve tam aşılı. Tennis Australia ve Melbourne’ün bulunduğu Victoria’daki yetkililer, 14 günlük zorunlu karantinaya girmeden Open’a katılmak isteyen oyuncular için benzer şartlar getirdi.

Ancak Avustralyalı bağışıklama yetkilileri, bazı geçici aşı muafiyetleri son altı ay içinde PCR onaylı bir COVID vakası olan kişileri de içeren vatandaşları için. Bunların Avustralya’ya girmek isteyen yabancılar için geçerli olup olmadığı açık değil, ancak tenis yetkilileri Djokovic’in katılmasına izin verme kararlarında bu muafiyetlere işaret etmişti.

Djokovic’e Melbourne’de oynaması için bir muafiyet verildi, dünyanın en uzun karantinaları Avustralya, yaygın aşılamadan önce COVID vakalarını sıfırda tutmaya çalışırken, ülkede büyük bir tepkiye neden oldu.

Tenis ve Victoria yetkilileri, başvurusunun “çifte kör” bir inceleme sürecinden geçtiğini vurguladı, ancak Avustralya halkının ve medyasının büyük bir kısmı karara karşı çıktı.

“Ne kadar iyi bir tenisçi olduğu umurumda değil. Eski Avustralya Tabipler Birliği başkan yardımcısı Stephen Parnis, aşı olmayı reddediyorsa içeri alınmamalı” dedi. heyecan.

Çarşamba günü düzenlediği basın toplantısında tenisçinin muafiyeti hakkında sorulan Başbakan Scott Morrison, gazetecilere Djokoviç’in tıbbi nedenlerle aşı olamayacağı iddiası için “kabul edilebilir kanıt sağlaması” gerektiğini söyledi.

Morrison, “Sunumunu ve bunu desteklemek için bize sunduğu kanıtları bekliyoruz.” söz konusu. “Bu kanıt yetersizse, o zaman başka hiç kimseden farklı muamele görmeyecek ve bir sonraki uçakla eve dönecek.”

Çarşamba günü, Morrison hükümeti Djokoviç’in ülkeye girişine izin verilip verilmeyeceği konusunda söz sahibi olacaklarını belirtti.

İçişleri Bakanı Karen Andrews, “Victoria Hükümeti ve Tennis Australia, aşılanmamış bir oyuncunun Avustralya Açık’ta yarışmasına izin verebilirken, Avustralya sınırında gerekliliklerimizi yerine getirecek olan Commonwealth Hükümetidir” dedi. Beyan “Avustralya’nın sınır kuralları herkes için geçerlidir.”

Andrews, “Avustralya Açık’ta yarışan hiçbir kişiye özel bir muamele yapılmayacak” dedi.

Sağlık bakanı Hunt, kuralların zor ama adil olduğunu söyledi. Hunt, “Avustralyalılar bunu zor yapmak zorunda kaldılar” dedi ve “birçok farklı eyalet ve bölgedeki Avustralyalılar, bazı durumlarda tesislere, kafelere ve diğer şeylere girmek için aşı kayıtlarını göstermek zorunda kaldılar ve tamamen aynı olması mantıksız değil. Bu ülkeye giren herkes için gereklilik.”İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir