NYC kefalet reformu sembolü, dava açtığı NYPD polisi tarafından hücrenin tutulmasına yol açtı

Eski kefalet reform afişi Pedro Hernandez Salı günü cinayete teşebbüs suçlamasıyla karşı karşıya kaldığı bir hapishane hücresine geri döndü – ve garip bir tesadüfle, saldırı ve haksız tutuklama yapmakla suçladığı bir NYPD memuru tarafından nezarethaneye götürüldü.

Manhattan Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmasında, Hernandez beklenmedik bir şekilde, Hernandez’in iki kez dava açtığı Dedektif David Terrell ile yüz yüze geldi.

20 yıllık bir NYPD gazisi olan Terrell, kurulduğundan beri Manhattan Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmalarda görevlendirildi. masa başı göreve getirildi birkaç yıl önce.

Terrell, bir yargıcın Hernandez’in kefaletsiz tutulmasına karar vermesinin ardından Hernandez’i adliyedeki hücrelere getirdiğini söyledi.

Dedektif, Hernandez’i sessiz ve “f—ing kısır” olarak nitelendirdi.

Daily News’e konuşan Terrell, “Pedro ile hiçbir sorunum olmadı” dedi. “Hapishane onun için iyi olan tek şey olabilir… Hiç bir zaman rehberliği olmadı.”

Hernandez’in sivil avukatı Andrew Laufer, adliye toplantısı ve Terrell’in yorumlarını öğrendiğinde öfkeli olduğunu ve davada olduğunu açıklaması gerektiğini söyledi.

“Asıl sanık o. Müvekkilimin yakınında olmamalı. Laufer, müvekkilime dokunmamalı, müvekkilimle temas halinde, müvekkilimi işlememeli – müvekkilimle herhangi bir şey yapmamalı” dedi. “Bu tamamen uygunsuz.”

Laufer, Terrell ve şehir aleyhindeki davanın uzlaşma görüşmelerinde “önemli” bir aşamaya ulaştığını söyledi.

Hukuk Departmanı yorum yapmayı reddetti.

Bronx’ta ikamet eden 22 yaşındaki Hernandez, Pazartesi tutuklandı annesinin Williamsbridge’deki evinde. Salı günü Manhattan Yargıcı Michael Gaffey’e, 28 Ağustos’ta St. Patrick Katedrali yakınında silahlı saldırı düzenlemekten cinayete teşebbüs ve silah suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Savcılar, üç kartlı bir oyunda parasını ve mücevherlerini kaybettikten sonra Hernandez’in kazananı arabasına kadar takip ettiğini ve sürücü camından bir kurşun sıktığını söyledi.

Bölge Savcı Yardımcısı Jennifer El-Fakir, Hernandez’in duruşmasında “Neyse ki, atış her iki şikayetçiyi de ıskaladı” dedi.

El-Fakir, Hernandez’in daha sonra siyah bir BMW’nin arkasına atladığını ve Palace Hotel’e giden adamı kovaladığını söyledi.

El-Fakir, CCTV’nin kaotik takibi yakaladığını söyledi. Hernandez’in Porto Riko’da karşı karşıya olduğu açık bir saldırı suçlamasını ve New Jersey’de bir tabanca bulundurma davasını gösterdi. Ceza avukatı Andre Travieso, Hernandez’in tüm suçlamaları reddettiğini söyledi.

dublajlı kefalet reformunun poster çocuğu 2016 yılındaki bir silahlı saldırıdan kaynaklanan suçlamalardan serbest kalmak için 100.000 $ kefalet toplayamadığı için parmaklıklar ardında bir yıl geçirdikten sonra, Hernandez Bronx DA davayı düşürdüğünde kısaca adını temize çıkardı.

O zamandan beri, avukatlarının NYPD tarafından hedeflenen tacizin bir devamı olduğunu iddia ettiği iddia edilen suçlar için en az beş kez tutuklandı.

Flaş Haber

Flaş Haber

Olduğu gibi

Ücretsiz son dakika haber e-posta uyarılarımızla koronavirüs pandemisi ve diğer haberler hakkında güncellemeleri alın.

Hernandez, yeni cinayete teşebbüs suçlamasından suçlu bulunması halinde 25 yıla kadar hapisle karşı karşıya kalacak.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir