NYC vur-kaç sürücüsü çocuğu öldürmeden önce bira içti: Queens DA

Savcılar Cuma günü yaptığı açıklamada, babası ve kardeşleriyle karşıdan karşıya geçerken 5 yaşındaki Queens çocuğunu öldüren şüpheli vur-kaç sürücüsünün ölümcül kazadan birkaç saat önce üç bira içtiğini söyledi.

Xavier Carchipull, Perşembe günü geç saatlerde 100.000 $ kefaletle tutulması emredildi ve ölümcül 1 Eylül Doğu Elmhurst kazası nedeniyle yedi yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı. Ölümcül bir kaza mahallini terk etmek, ehliyetsiz araç kullanmak ve ruhsatsız, sigortalı veya muayene edilmemiş bir kamyonu kullanmakla suçlanıyor.

Müfettişler ayrıca bir görgü tanığının, aynı zamanda Carchipulla soyadını kullanan 40 yaşındaki Carchipulla’nın kazadan önceki saatlerde üç bira içtiğini gördüğünü söylüyorlar.

Dedektifler, Carchipull’u sarhoş araba kullanmakla suçlayamadı, çünkü o daha sonra hızla uzaklaştı. küçük Jonathan Martinez’e dalmak 100th St.’de Macintosh St. yakınında ve polisler onu Astoria’daki evinden aldığı Çarşamba gününe kadar tutuklanmadı.

Polis, biraları tam olarak ne zaman içtiğinin net olmadığını ve kaza günü kanındaki alkol içeriğinin belirlenemediğini söyledi.

Jonathan’ın annesi Jennifer Erez Daily News’e “Bu an için dua ediyorduk” dedi. “Ailemiz ve çocuklarımız için çok zor oldu.”

Günlük Haber Flaşı

Günlük Haber Flaşı

Hafta içi

Hafta içi her öğleden sonra günün en iyi beş haberini yakalayın.

Polis tarafından kurtarılan gözetim görüntüleri, bir Dodge Ram kamyonet sürücüsünün, aile karşıdan karşıya geçerken sola dönerek döndüğünü gösteriyor. Bir saniye sonra, sürücü Jonathan’a çarpıyor ve devam ediyor.

Kaynaklara göre polisler, Carchipull’u direksiyon başındaki kişi olarak belirledi ve teslim olması için pazarlık etmeye çalıştı, ancak sanık vur-kaç sürücüsü polisten kaçmaya devam etti.

Jonathan Martinez

2005’ten beri Queens’te sarhoş araba kullanmaktan iki kez tutuklandı, ancak her iki durumda da kimse yaralanmadı.

Carchipull, Perşembe gecesi devam eden kısa duruşmada suçlamaları reddetti.

Carchipull’un avukatı Ali Benchakroun Cuma günü The News’e verdiği demeçte, “8 yaşında bir kızın babası olan müvekkilim ve kendim adına, Martinez ailesine en derin taziyelerimizi sunuyoruz” dedi. “5 yaşındaki değerli bir çocuğun ölümü hayal bile edilemez.”

Benchakroun, kendisi ve müvekkilinin “bu iddiaları kesin olarak reddettiğini” ve davadaki belirli gerçekleri aydınlatmak için savcılarla birlikte çalıştıklarını söyledi.

Benchakroun, “Bu bilgiyi aldığımızda, davanın nasıl çözüleceğini bilmek için daha iyi bir konumda olacağız” dedi.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir