NYC yargıcı, Giuliani’nin eski karısına 235 bin dolar ödeyememesi durumunda hapisle karşı karşıya kalacağını söyledi

Manhattan’da bir yargıç Cuma günü yaptığı açıklamada, Rudy Giuliani’nin eski karısı Judith Nathan’a gelecek ay 235.000 dolar ödememesi halinde hapis cezasına çarptırılacağını söyledi.

Yargıç Michael Katz’ın emri, eski belediye başkanı ve şu anki Donald Trump danışmanı Giuliani’nin, Nathan’ın onların şartlarına uymaması üzerine açtığı bir davada mahkeme duruşmasını atlamasından sonra geldi. Aralık 2019 boşanma davası, mahkeme yetkilileri söyledi.

Bir mahkeme yetkilisi, Giuliani’nin kaçırdığı duruşma sırasında Katz’ın emri sözlü olarak verdiğini söyledi.

Giuliani ve Nathan’ın temsilcileri yorum taleplerini hemen geri göndermediler.

8 Eylül’deki duruşmada Giuliani, Nathan’a borcunu ödeyeceğini söyledi. – ama evraklarını düzgün bir şekilde dosyalamadığından şikayet etti.

Giuliani o sırada Daily News’e verdiği demeçte, “Kelimenin tam anlamıyla 45.000 ABD Doları tutarındaki yaklaşık üç ya da dört ödeme ve bunu açıkça ödeyeceğim” dedi. “Bunun için bir sebep yoktu çünkü bana doğru bir şikayet gönderseydi onlara ödeme yapardım.”

Flaş Haber

Flaş Haber

Olduğu gibi

Ücretsiz son dakika haber e-posta uyarılarımızla koronavirüs pandemisi ve diğer haberler hakkında güncellemeleri alın.

Giuliani’nin davada evrakları zamanında doldurma konusunda kötü bir sicili var. 8 Eylül’deki duruşmada, son teslim tarihlerini kaçırdığı için Katz’dan özür diledi.

Giuliani yargıca, “Size söyleyebileceğim tek şey, bu pek mazeret değil, ancak 10 farklı davada yargılanıyorum” dedi.

Giuliani’nin diğer yasal sıkıntıları arasında, Gürcistan’da Trump’ın orada 2020 başkanlık seçim sonuçlarını bozma çabalarına ilişkin bir ceza soruşturması var. Giuliani, Ağustos ayında Atlanta’da büyük jüri önünde ifade verdi. sahip olduğu raporların ortasında davada suç duyurusunda bulunabilir.

Giuliani ve Nathan, 2003 yılında, o zamanki belediye başkanı Michael Bloomberg tarafından gerçekleştirilen bir Gracie Mansion töreninde evlendi.

Evlilikleri, Giuliani’nin bir doktorla olan ilişkisi nedeniyle kayalıklara çarptı ve çift, 15 yıllık evlilikten sonra Nisan 2018’de boşanma davası açtı.

Mart 2019’da yapılan bir mahkeme duruşmasında, çift ve avukatları, Giuliani’nin Nathan’ın annesi için bakımevi faturalarını ödemediği iddiasını tartıştı, Nathan’ın West Palm Beach golf kulübünde göründüğü ve burada Giuliani’nin fotoğrafını çekmeye çalıştığı iddia edildi – Nathan bunun asla olmadığını söyledi – ve Nathan’ın içinde 100 dolar olan bir banka hesabını ifşa etmediği iddiası.

O zaman, Giuliani ve Nathan’ın her birinin aylık bütçeleri 230.000 doların üzerinde ve Hamptons, Manhattan ve Florida’da mülkleri olduğunu iddia etti.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir