PaleyWKND multimedya blok partisi bu hafta sonu NYC’ye geliyor

Nihai multimedya blok partisi Midtown’a geliyor.

Kaptan Amerika, Peppa Pig, Jimmy Smits ve gerçek Stanley Kupası, bu hafta sonu ücretsiz, aile dostu bir eğlence, medya, spor ve oyun sokak festivali olan PaleyWKND için hazır olacak. Paley Medya Merkezi tarafından sunulan iki günlük şenlikte kostümlü karakterler, ünlülerin görünüşleri, sürükleyici ve sanal gerçeklik deneyimleri, TV ve film gösterimleri ve 52nd St. ile Fifth ve Sixth Aves arasındaki büyük spor liglerinden interaktif sunumlar yer alacak.

“New Yorklularla PaleyWKND hakkında konuştuğunuzda, heyecan aşikar. The Paley Center for Media’nın başkanı ve CEO’su Maureen Reidy, New York geri döndü ve Dünyanın Medya Başkenti olarak, kutlamak için PaleyWKND gibi dünya çapında, New York boyutunda bir etkinlikten daha iyi ne olabilir” dedi. Günlük Haberler.

“52. St.’yi devralıyoruz ve ailelere ve ziyaretçilere, büyük spor liglerini ve iki düzineden fazla birinci sınıf marka ve organizasyonu içeren yenilikçi ve sürükleyici aktivasyonlar sunarak, hayatta sadece bir kez mümkün olan bir deneyim yaratıyoruz. New York,” dedi Reidy.

Genç ve yaşlı spor tutkunları dört profesyonel şampiyonluk kupasını yakından görebilir: MLB’nin Komiserlik Kupası, NBA’nin Larry O’Brien Kupası, NHL’nin Stanley Kupası ve NFL’nin Vince Lombardi Kupası ve 56 Super Bowl yüzüğünün tümü .

Flaş Haber

Flaş Haber

Olduğu gibi

Ücretsiz son dakika haber e-posta uyarılarımızla koronavirüs pandemisi ve diğer haberler hakkında güncellemeleri alın.

NHL Accuracy Challenge’da disk atmaktan, mini NFL çim sahasında ayak hareketleri yapmaktan, bir basketbol sahasında çembere almaktan veya vuruş ve saha kafeslerinde beyzbol becerilerini sergilemekten spor yapmak için birçok fırsat olacak. . Harlem Globetrotters, pazar günü göz kamaştırıcı becerilerini sergileyerek sahaya çıkıyor.

Çocuklar çizgi film karakteri etkileşimleri, oyunlar ve gösterimler gibi sürükleyici deneyimlerin yanı sıra Kaptan Amerika, Kara Panter ve Örümcek Adam gibi Marvel Evreni kahramanlarıyla tanışıp selamlaşmanın keyfini çıkarabilir.

Nickelodeon, hayranlarını “Blue’s Clues & You!” dahil en sevdikleri programların dünyalarına taşıyacak. “Santiago of the Seas” ve “NFL Slimetime”, “Paw Patrol” ve “SpongeBob Squarepants”ın favori karakterleri ise hayranlarıyla fotoğraf çektirebilecek.

Hasbro, hayranlara sadece Peppa Pig ile tanışma şansı vermekle kalmıyor, aynı zamanda “My Little Pony: Make Your Mark”, “Power Rangers: Dino Fury Season 29” ve “Transformers: EarthSpark”ın fragmanını da izleme şansı veriyor. Ve Mattel’in “Barbie: It Takes Two” filminin gösteriminde bir Barbie Dünyası olacak ve burada, malzemeler tükenirken tarama katılımcılarına ücretsiz bir Barbie bebek verilecek.

Oyuncular, PaleyGX stüdyosunda, Nintendo Game Zone’da ve özel pavyonlarda oynama ve hatta rekabet etme şansına sahip olacak. Oyunlar ve platformlar arasında Playstation 5 ve Nintendo Switch, “Ratchet & Clank: Rift Apart”, “Madden NFL 23” ve “FIFA 23” gibi yeni sürümlerin yanı sıra klasik Nintendo ve Xbox oyunlarından oluşan bir kitaplık yer alacak. Meta tarafından sunulan sürükleyici bir AR/VR deneyimi, kullanıcıları evrenin en uzak noktalarına taşıyacak.

Eskiden Televizyon ve Radyo Müzesi olan Paley Center, yeni polis draması “East New York” için Jimmy Smits, “La Reina del Sur” için Kate del Castillo da dahil olmak üzere ünlülerin öne çıkardığı gösterimlerle yayın köklerine inecek. ve Drew Carey, “Fiyat Doğru”nun bir versiyonunu sunuyor. Ayrıca HBO vampir şovuna dayanan “Good Words with Kirk Franklin” ve “Truest Blood”ın podcast kayıtları için izleme partileri olacak.

Festival, Cuma gecesi kırmızı halı resepsiyonu ile başlar ve 1-2 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz etkinliklerle başlar. Etkinliklerin tam listesi, süreli giriş için ücretsiz bilet rezervasyonları için adresini ziyaret edin. www.PaleyWKND.org

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir