Parçalanmış Brooklynli kadının erkek arkadaşı cinayetle ‘ilgilenen kişi’

Polis kaynakları Cuma günü yaptığı açıklamada, cesedi iki bavula doldurulmuş genç bir kadının şiddet uygulayan erkek arkadaşının ölümüyle resmen “ilgilenen kişi” olarak adlandırıldığını söyledi.

En son Çarşamba günü Cypress Hills’deki Linwood St.’deki evinden bir spor çantasıyla çıkarken görüldü, bina güvenliği onun dairesindeki tüyler ürpertici, kana bulanmış sahneyi keşfetmeden önce.

Polis kaynakları, Cuma günü, NYPD dedektiflerinin erkek arkadaşı hakkında şehirdeki devriye birimlerine bir soruşturma kartı ilettiklerini ve bunun tespit edilmesi halinde derhal gözaltına alınması gerektiğini belirtti.

Kaynaklar, müfettişlerin başka bir yerel olay için de aranan 23 yaşındaki adamın kimliğinin kamuoyuna açıklanmadığını söyledi. Diğer yerel olayın kurbanı içerip içermediği hemen belli değildi.

Şehrin Adli Tıp Uzmanı, Cuma günü itibariyle kurbanı resmi olarak teşhis etmemiş ve kadının nasıl öldüğünü açıklamamıştı.

21 yaşındaki gencin parçalanmış cesedi bulundu bavulların içinde tıklım tıklım, evinden gelen kötü kokunun şikayeti üzerine polise başvurdu. Polis, kadının kesilen kalıntılarının yanında bir et baltası bulunduğunu söyledi.

Günlük Haber Flaşı

Günlük Haber Flaşı

Hafta içi

Hafta içi her öğleden sonra günün en iyi beş haberini yakalayın.

NYPD Şefi, krizdeki kadınlar ve yakın zamanda Rikers Adası’nda hapsedilen insanlar için yaşam alanı sağlayan binadaki güvenlik görevlileri, erkek arkadaşının başlangıçta onları sağlık kontrolü için içeri almayı reddetmesinden sonra “her yerde kan görmek” için daireye girdi. Dedektif James Essig Perşembe söyledi.

Bina sakini Stephanie Harris, “Filmdeki bir şey gibiydi” Daily News’e anlattı katliamı tarif ettiği gibi. “Gerçek hayatta gördüğün bir şey değil. Her yer kan, iğrençti. Ona ne olduğunu hayal edebilirsin. Hayatı için savaştı, çünkü sıçramış gibi kan vardı.”

Harris’in kurbanı rutin olarak dövdüğünü ve taciz ettiğini söylediği erkek arkadaş, parçalanmış ceset bulunmadan sadece birkaç dakika önce bir arkadaşıyla birlikte ortadan kayboldu.

Harris, “Her zaman, ‘Çıkışın tek yolu annenin seni gömeceği zamandır, b—h’ derdi,” diye hatırlıyor Harris.

Polis kaynakları, maktulün geçmişteki bir saldırının ardından erkek arkadaşına karşı bir koruma emri çıkardığını ve onun dairede bulunmasını yasakladığını, ancak bir NYPD sözcüsü, kurbanın kimliği belirlenemediği için iddiayı doğrulayamadı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir