Pazar günü Metlife’da Bengals’e karşı daha fazla koşmak isteyen jetler

Bir futbol takımının maçların sonlarında en iyi birimlerinden birini kullanamadığını hayal edin.

İlk iki hafta boyunca Jetler için gerçek buydu. Ancak takımın arka alanı Baltimore Ravens ve Cleveland Browns’a karşı başarılı oldu.

“Breece [Hall] ve Michael [Carter] ve o-line, futbolu yöneterek ve insanları hareket ettirerek, şeritler oluşturarak gerçekten iyi bir iş çıkarıyorlar,” dedi koç Robert Saleh. “Bir kaseti izlediğinizde ve koşu açısından baktığınızda hala sahip olmanız gereken çok fazla alan var.

“Ancak topu çalıştırmak için kendimizi daha fazla fırsata sokmamız gerekiyor ve bu, oyunların sonlara doğru sarsılmasının bir parçası. Kendimize dört çeyrek boyunca top koşturmak için bir şans verebilirsek, bunun oldukça iyi olacağını düşünüyoruz.”

Jetler, ligdeki en iyi 10. sırayı paylaşan iki maçta hücum denemesi başına ortalama 4.8 yarda oynuyor. Bu sayıya bakılırsa, birçok kişi Jetlerin acele saldırılarına büyük ölçüde güvenmelerini bekleyecekti. Ama durum böyle olmadı.

Bunun nedeni, Gang Green’in dördüncü çeyreğe giren oyunlarda düşük olması. Bu şunları içerir: Browns’a karşı 31-30 geri dönüş zaferi. Bu yarışma sırasında, Jets’in dördüncü çeyrek taşıması vardı ve bu, oyun kurucu Joe Flacco tarafından bir yarda kaybeden bir koşuydu.

İlk üç çeyrek boyunca, Hall yedi taşımada 50 yarda koştu ve taşıma başına ortalama 7.1 yarda koştu. Carter ayrıca Ravens Week 1’e karşı 10 taşımada 60 yarda olduğu için katkıda bulundu.

Bu arada Flacco, Browns’a 44 kez topu attı. Kuzgunlara karşı bir hafta önce, Flacco, 2011’den bu yana herhangi bir Jets oyun kurucusunun sahip olduğu en fazla 59 pas geçme girişiminde bulundu.

Jetler şu anda ligde geçiş denemelerinde lider durumda (104). Pazar günü MetLife Stadyumu’nda Gang Green oynayacak olan Bengals, pas denemelerinde 89 ile ikinci sırada yer alıyor.

“Topu koştuğumuz zaman ne olacağını biliyorum Garrett [Wilson]İlyas [Moore] Jets saldırı koordinatörü Mike LaFleur, “ve hepsi yeterince dokunmuyor” dedi. “Sürekli bir savaş olacak. Ancak bu takımın futbol maçlarını kazanması ve hücumun puan kazanması için en iyi olduğunu düşündüğüm şeyi yapmak benim sorumluluğum. Her hafta biraz farklı olacak.”

Perşembe günü, Wilson Browns’a karşı gösterdiği performanstan sonra bir onur aldı.

102 yarda sekiz pas ve Cleveland’a karşı iki touchdown yakaladıktan sonra 2. Hafta NFL’nin Pepsi Zero Sugar Rookie’si seçildi. Buna, Gang Green’e sezonun ilk galibiyetini vermek için dördüncü çeyrekte 22 saniye kala Flacco’dan maçın galibi de dahil.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

İki oyun boyunca, Wilson, Corey Davis’ten sonra ikinci olan 154 yard ve 12 ile resepsiyonlarda takım liderliğine bağlı. Browns’a karşı çok başarılı olmasına rağmen, Wilson sahada bazı oyunlar bıraktığını söyledi.

Wilson, “Daha hızlı açabileceğim birçok durum var” dedi. “İyi oynadığınız oyunları izlemek istemezsiniz çünkü iyi yapmadığınız oyunlar size ileride bir maça mal olacak, ileride bir tekrara mal olacak.

“Düzeltmeler gerçekten odaklandığımız şey. Bir alıcı ve kendimizi tuttuğumuz standart olarak, oraya çıkıp numaramız çağrıldığında iyi olmayı ve iyi olmayı umuyoruz. ”

Jetler için iyi haber, savunma pozisyonunda olan John Franklin-Myers (ayak parmağı/dörtlü) Çarşamba günü sahada değilken antrenmana geri döndü.

Çarşamba günü de antrenman yapmayan George Fant (diz) sol vuruş, Perşembe günü sınırlı olarak döndü. Çarşamba günü, Saleh gazetecilere verdiği demeçte, Fant’ın yaralanmasının “ilgili olmadığını” söyledi, çünkü sadece bir gazinin iyileşmesi için bir gün izinliydi.

Sıkı uç CJ Uzomah (hamstring), güvenlik Jordan Whitehead (baldır), Quinnen Williams (ayak) ve oyun kurucu Zach Wilson (diz) sınırlıydı.

Geniş alıcı Davis sakatlık raporuna dizinden sakatlanarak eklendi. O da sınırlı bir atama vardı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir