Sanık Midtown NYC seks saldırganının 15 bin dolarlık kefaletle tutulması emredildi

Kendini uyuyan evsiz bir kadına zorladığı iddia edilen bir suçlanan Midtown seks saldırganı, şüpheli için mahkemede benzer tutuklamalar düzenleyen bir savcı tarafından aranan 250.000 dolardan çok daha az olan 15.000 dolarlık kefaletle tutuldu.

Musa CamaraAynı zamanda evsiz olan 30, Pazar günü saat 12:15’te meydana gelen bir olayla ilgili olarak cinsel suçla suçlanıyor.

Yetkililer, 8th Ave. yakınlarındaki W. 31st St.’de bir sandalyede uyuyan 52 yaşındaki bir kadının yanına uzandığını, mastürbasyon yaptığını ve ardından kadını zorla oral seks yapmaya zorladığını söyledi.

Musa Camara

Kadının uyanmasının ardından kaçan Camara, Pazartesi gecesi, onu medyaya yayınlanan ve her polisin akıllı telefonuna gönderilen bir güvenlik fotoğrafından tanıyan memurlar tarafından yakalandı.

Bölge Savcı Yardımcısı Katherine Byrns, Perşembe günü Camara’nın duruşmasında yaptığı açıklamada, yeşil detaylı aynı beyaz spor ayakkabılarını giydiğini ve sırt çantasında sarı başlıklı aynı mor sweatshirt olduğunu söyledi.

Kefalet, Byrns’ın Camara’nın “önemli bir kaçış riski oluşturduğunu” öne sürerek aradığı 250.000 dolar nakit veya 25.000 dolarlık tahvilden daha az olarak 15.000 $ nakit veya 5.000 $ tahvil olarak belirlendi.

Polis, yetkililerin Manhattan'da bir kaldırımda uyuyan bir kadına cinsel saldırıda bulunmakla suçlandığını söylediği evsiz bir adamın güvenlik kamerası görüntüsünü yayınladı.

Polis kaynakları, tutuklanmasının ardından psikiyatrik bir değerlendirme için Bellevue Hastanesi’ne kaldırılan Camara’nın daha önce 26 tutuklandığını söyledi. Byrns, Camara’nın sekiz kabahat mahkumiyeti olduğunu ve beş kez mahkemeye çıkmadığını söyledi.

Camara, 7th Ave. ve W. 34th St’de bir kadını taciz ettiği için Şubat ayında tutuklandı. Zorla dokunmaktan suçlu bulundu, parmaklıklar ardında altı ay hapis cezasına çarptırıldı ve Temmuz ayında serbest bırakıldı.

Bundan önce, Şubat ayında, Cipriani’nin E. 42. St’deki restoranından bir Grey Goose votka şişesinin çalınması olan küçük hırsızlık suçunu kabul ettikten sonra şartlı olarak salıverildi.

Byrns, geçen Aralık ayında diğer iki zorla dokunma olayı nedeniyle 90 gün hapis cezasına çarptırıldığını ve 2019’da benzer bir tutuklamadan sonra yargılanmaya uygun görülmediğini söyledi.

Kayıtlara göre, Ekim 2018’de halka açık ahlaksızlıktan da hüküm giydi.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir