Schiff, 6 Ocak komitesi tarafından Trump için herhangi bir cezai sevkin oybirliğiyle kararlaştırılması gerektiğini söylediCNN

ABD Temsilcisi Adam Schiff, 6 Ocak 2021 ayaklanmasını araştıran Meclis komitesinde görev yapan Eski Başkan Donald Trump’a suç duyurusu ABD Capitol’deki isyanla ilgili olarak oybirliği ile yapılmalıdır.

Kaliforniya Demokratı CNN’den Jake Tapper’a Pazar günü “Birliğin Durumu” hakkında “Yüksek derecede fikir birliği ve oybirliği ile çalışıyoruz” dedi. “Tabii ki benim tavsiyem, benim hissim olacak, yönlendirme yapmamız gerekiyor ama komite olarak bir karara varacağız ve hepimiz bu karara uyacağız ve eğer onlar olursa komite üyelerimize katılacağım. farklı hissediyorum.”

CNN bu yılın başlarında bildirdi iki partili komite, 2020 seçimlerinden sonra iktidarın barışçıl bir şekilde devredilmesini önlemek için bir komployu bastırdığında Trump’ın bir suç işlediği konusunda geniş bir anlaşmaya varmasına rağmen, panelistlerin Trump’a cezai bir başvuru yapıp yapmamak da dahil olmak üzere bu konuda ne yapacakları konusunda bölünmüş olduklarını Komiteye bağlı dört kaynağa göre Adalet Bakanlığı’na.

Komite başkanı Mississippi’den Demokratik Temsilci Bennie Thompson’ın Capitol’deki bir grup gazeteciye defalarca panelin herhangi bir suç duyurusunda bulunmayacağını söylemesiyle, iç tartışma Haziran ayında açıkça ortaya çıktı. üyeler geri adım atmak için hızlı davrandılar.

Schiff Pazar günü yaptığı açıklamada, konunun odak noktası hakkında bilgi açıklamayacağını söyledi. seçim komitesinin halka açık duruşması çarşambapanel nihai raporunu yayınlayana kadar muhtemelen sonuncusu olacak.

“Diğer bazı oturumlardan potansiyel olarak daha kapsamlı olacağını düşünüyorum, ancak aynı zamanda çok tematik olacak – Donald Trump’ın seçimi devirme planının önemli bir unsuru hakkında bir hikaye anlatacak” dedi.

6 Ocak’taki bir başka panelist olan Rep. Jamie Raskin Pazar günü yaptığı açıklamada, yaklaşan kamuya açık oturumun Ağustos ayındaki son duruşmasından bu yana komite tarafından öğrenilen “ayrıntıları” paylaşacağını söyledi.

Maryland Demokratı, NBC News’e Çarşamba günkü duruşmanın soruşturmasının son sunumu olmasını beklediğini, ancak komitenin Kongre’ye öneriler sunan bir duruşma düzenleyeceğini “umduğunu” söyledi. Raskin, Çarşamba günkü duruşmanın amacının, panelistlerin daha önceki duruşmalarda sundukları daha geniş anlatıyı desteklemek için soruşturmadaki en yeni bulguları ortaya çıkarmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Schiff, Tapper tarafından komitenin ayaklanmayla ilgili Gizli Servis iletişimlerini aldığı sorulduğunda, panelin hala onlardan geçtiğini söyledi.

“Hala onlardan geçiyoruz çünkü çok hacimliler. Görünüşe göre bu cihazlardan silinen kısa mesajların yerini tutmadıklarını söyleyeceğim ve bunun nasıl ve neden ortaya çıktığını hala araştırıyoruz. Ve umuyorum ve inanıyorum ki Adalet Bakanlığı bu konuyla ilgili olarak da yasaların çiğnenip çiğnenmediğine ve bu delillerin yok edilmesine bakıyor” dedi. “Fakat, geçmemiz gereken bir bilgi dağımız var.”

Thompson, bu ayın başlarında, 6 Ocak komitesine devredilen iletişimin “bir dizi kısa mesajın, radyo trafiğinin, bu tür şeylerin bir kombinasyonunu içerdiğini” söyledi. Sadece binlerce sergi.” Teslim edilen metinlerin “öncelikle” isyan öncesi ve isyan sırasındaki günlere ait olduğunu da sözlerine ekledi.

Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesine başkanlık eden Schiff Pazar günü sesini büyüyen bir Bir grup milletvekili Trump’ın iddiasını geri çekiyor “Düşünerek” sınıflandırılmış belgelerin gizliliğini kaldırabileceğini söyledi.

“Hayır, işler böyle değil. Bu yorumlar herhangi bir türden fazla zeka göstermiyor” dedi Tapper’a. “Düşünerek basitçe sınıflandırmayı kaldırabilirseniz, açıkçası, eğer onun görüşü buysa, düşündüğümüzden daha tehlikelidir.”

Devam etti: “Bu bakış açısıyla, bir Başkanlık Günlük Özetinde okuduğu herhangi bir şeyi ya da CIA direktörü tarafından ziyaret eden bir Rus delegasyonuna ya da başka bir delegasyona brifing verilen herhangi bir şeyi ağzından kaçırabilir ve basitçe, ‘Pekala, düşündüm ki, diye düşündüm. hakkında ve bu nedenle, kelimeler ağzımdan çıktığında, gizliliği kaldırıldı.’”

Meclisteki 3 numaralı Cumhuriyetçi Wyoming Senatörü John Barrasso da Pazar günü Trump’ın iddiasını reddetti ve ABC News’e “bir başkanın bunu söyleyerek belgelerin gizliliğini kaldırabileceğini düşünmediğini” söyledi.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir