Solak kurtarıcı Zack Britton tekrar iş başında

Zack Britton’ın cumartesiye alışması gereken çok şey vardı. Büyük lig höyüğünde olduğundan bu yana 13 ay geçti. Solak, daha önce PitchCom sistemini hiç kullanmamıştı ve hala platiniyle sonlu komutunu bulmaya çalışıyor.

“Çok endişeli, bilirsiniz, ısınma falan. Geçen yıl Tommy John ameliyatı olan Britton, “Bunu aradan çıkarmak güzel” dedi. “Daha sonra kendimi iyi hissettim. Yani şimdi açıkçası iyi gezileri bir araya getirmek ve komutu geliştirmekle ilgili. Şey aslında iyiydi.

“Evet, olmak istediğim kişi olmaya geri dönmek, oyunlarda geç oynamak ve katkıda bulunmak, iyi vuruşlar yapmakla ilgili.”

Cumartesi Britton için biraz sallantılı geçti. Yankees’in 7-5 galibiyetinin altıncı vuruşunda atış Yankees Stadyumu’ndaki Red Sox üzerinde.

Britton, Rafael Devers’a yürüdü, Xander Bogaerts’e bir single verdi ve Alex Verdugo’yu vurdu. Daha sonra koşmak için Kike Hernandez ve Triston Casas’ı yürüdü.

“Bu bir bekleme durumu. Bu sıkı bir oyun. Ve bilirsiniz, kadrolarının kalbi. İçinde olmak istediğim durum bu,” dedi Britton. “Yani, evet, bu gerçekten iyi bir testti. Açıkçası, ileride çok daha iyi olmak istiyorum. İşte plan.”

Britton’ın kendini tekrar bu forma sokması ve sezon sonrası kadrosunda bir yer kazanması için bir haftadan biraz fazla (11 maç) süresi var. Yankees bullpen’in öne çıkacak ve oyun sonu vuruşlarını alacak birine ihtiyaç duymasıyla göründüğü kadar göz korkutucu bir görev değil.

Daha önce yakın olan Aroldis Chapman mücadele etti ve Yankees, kadronun kalbine atılmasına izin vermek konusunda isteksizdi. İlk yarıda All-Star’a daha yakın olmak için adım atan Clay Holmes bu işi kaybetti. Wandy Peralta, bir sırt sorunu ile sakatlıklar listesinde. Scott Effross sakatlıklar listesinden yeni çıktı.

Cumartesi günü platin hızı 94,7 mil / saat’e ulaşan Britton, kapsamlı bir kapanış deneyimine sahip. 34 yaşındaki oyuncunun 154 kariyer kurtarışı var ve son tam sezonu olan 2020’de 1.89 ERA geçirdi. Yankees ile dört yıllık 53 milyon dolarlık bir sözleşmenin son yılında.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Şu anda, Yankees komite tarafından kapatılıyor.

“Bu neyse o. Effross bugün geri döndü. Açıkçası, bugün Britt’i geri aldık. Yankees yöneticisi Aaron Boone, “Bunlar bizi etkileme şansı olan iki adam” dedi. “Sanırım özellikle Scott sezonu geride bıraktığı için… bu yüzden onu geri alacağım için heyecanlıyım. Wandy’nin bir hafta içinde ne olacağı konusunda gerçek bir iyimserlik.

“Başka seçeneğimiz yok. Ve bu bir fırsat ve gerçek şu ki, orada gerçekten iyi silahlarımız ve seçeneklerimiz var ve bu birilerinin ileriye doğru daha önemli bir rol alması için bir fırsat ve bununla başa çıkmamız gerekiyor.”

Lou Trevino, Britton’ın koşucularını ezmek ve Yankees’i sadece bir koşuya izin vererek ve 5-4 liderliğini koruyarak altıncıdan çıkarmak için geldi.

Harrison Bader, ilk haftasında ince çizgili bir etki yaratmaya devam etti. Cumartesi günü, Yankees’in iki koşu liderliğini korumak için sekizinci vuruşta Abraham Almonte’nin sığ sinek topunu bir çıkış ve iki koşucu ile daldırdı.

“Beyzbol, doğası gereği kontrol edemediğiniz birçok faktörün olduğu bir oyundur, ancak savunmada, bence pozisyonunuz, atıcının vurucuyla ne yapmaya çalıştığını anlamak, oyun durumları, pozisyon alma, zıplamalarla ilgili. Maçtan önce ne kadar pratik yaparsan yap, bence tüm bunlar kontrol edilebilir faktörler, ”dedi Bader. “Yani, ne zaman ihtiyacım olursa onları çıkarmaya hazırım. Ve sekizinci sırada karşımıza çıktı… Clarke [Schmidt] bununla kendi başına gerçekten iyi bir iş çıkardı. Bu yüzden oyuna girdiğinde, arkasında iyi oyunlar yapmak istiyoruz.”

Yankees, Bader’i son takas tarihinde Cardinals’den sol bek Jordan Montgomery için aldı. New Yorklu yerli o sırada plantar fasiit ile yaralılar listesindeydi ve Salı gününe kadar Yankee’deki ilk çıkışını yapmadı. Oynadığı beş maçın tamamında üsse güvenli bir şekilde ulaştı, çift, altı RBI ve çalıntı bir üs ile 14’e 4 gitti.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir