Steiner Studios, azınlık yatırımcıları tarafından dava edildi

Işıklar, kameralar – ve yasal işlem.

Azınlıkların yönettiği bir film şirketi, Manhattan Yargıtay dosyasında, uzun süredir iş ortağı olan Steiner Studios hakkında, Brooklyn’deki kazançlı gelişmenin 1998’den beri elde ettiği milyonlarca dolarlık kârın hiçbirini almadıklarını iddia ederek, övgüden daha az bir inceleme teklif etti. Donanma Yard.

New York Studios’un uzun süredir başkanı olan Joseph Wilson, “Gerçek, rüyayı karşılamadı” dedi. “İnanılmaz ihtimalleri aştık, geliştirme hakları için kazanan bir teklif hazırladık… Ama parlak zırhlı şövalyemiz o kadar parlak değildi.”

Wilson’a göre, Steiner, NYS’nin, o zamandan beri gözden düşmüş Tinseltown devi Harvey Weinstein ve Oscar ödüllü aktör Robert DeNiro tarafından yönetilen başka bir teklif grubuna karşı çekişmeli bir mücadelede kazandıkları zaferin ardından %10 mülkiyet hakkı elde etmesinin ardından anlaşmalarını görmezden geldi.

Mahkeme belgelerine göre Steiner ve NYS, araziyi kiralamak ve stüdyoları geliştirmek için Eponymous adlı bir iş kurmak için bir araya geldi, ancak NYS, anlaşmadan henüz herhangi bir finansal fayda elde etmediklerini iddia ediyor.

Wilson, “Douglas ve David Steiner tarafından ihanete uğradık” dedi.

55 sayfalık şikayet, başlangıçta New York Studios için bir dönüm noktası zaferi olarak görülen şeyi, Steiner Studios Kaliforniya’nın doğusundaki ülkenin en büyük stüdyosuna dönüşürken, NYS dışarıdan bakarken bırakılırken pirus zaferi haline geldi.

Dava, “Steiners milyonlarca dolar hasat ederken … NYS bir kuruş görmedi” iddiasında bulundu. “Mahkeme parasal ve ihtiyati tedbir kararı vermedikçe, NYS fırsatlardan ve gelirlerden mahrum kalmaya devam edecek. ”

Davacılar ayrıca stüdyoda kendilerine hiçbir zaman genişleme bildirimi verilmediğini veya büyümeye katılma fırsatı sunulmadığını iddia ediyor.

Steiner Studios, bir sözcü aracılığıyla yasal işlem hakkında yorum yapmayı reddetti.

Dava aslında bir devam filmi: Wilson’ın “doğru şekilde yapılan ilk dava” olduğunu belirtmesine rağmen, grubun Steiner aleyhine açtığı üçüncü dava.

2012’de açılan ilk dava, Steiner’in diğer şeylerin yanı sıra NYS’nin ödeme talebinde bir zamanaşımı olduğunu savunmasının ardından Nisan 2016’da reddedilmişti. Bir yıl sonra, ikinci dava açıldı – sonunda bir yargıç Steiner’ın eyalet yasalarına göre NYS’ye “güvenlik görevi” olmadığına karar verdi.

Ancak en son çaba, yeni avukatları ve savaşa farklı bir bakış açısını içeriyor; yeni başvuruyu ileri süren mahkeme belgeleri, daha önce reddedilen iddiaların hiçbirini içermiyor.

NYS avukatı Rob Valli, “İster ırkçılık, ister açgözlülük ya da herhangi bir kombinasyon olsun, bu açıklanamaz” dedi. “Onlara bunca yıl boyunca ödeme yapmamak büyük haksızlık. Mahkemeden New York Studios’a gelmesi gereken dağıtıma bir değer vermesini istiyoruz.

Flaş Haber

Flaş Haber

Olduğu gibi

Ücretsiz son dakika haber e-posta uyarılarımızla koronavirüs pandemisi ve diğer haberler hakkında güncellemeleri alın.

“Emin olduğumuz sıfır değil.”

Wilson, belirsiz bir geleceğe sahip yeni Brooklyn gelişiminin bir parçasını aradıklarında NYS’nin karşılaştığı zorlu yolu hatırladı.

“Üç Afrikalı-Amerikalı tarafından başlatılan çok etnik gruptan oluşan bir gruptuk” diye hatırladı. “Renkli insanlar çoğunluk hissedarlarımızdı. İstihdam açısından toplumu kapsayıcı olduğumuzdan emin olmak için stüdyo için bir çeşitlilik planı hazırladık.”

Ancak şimdi yaptığı operasyon, Steiner Studios’un belirli ayrıntıları atlayarak “mali tabloları düzenleyerek” NYS’den “kritik bilgileri gizlediğini” iddia ediyor.

Mahkeme belgelerinde, “NYS, İşletme Anlaşması kapsamında ve Steiners’ın mütevelli görevleriyle ilgili olarak gerekli olan finansal ve işletme bilgilerini defalarca aradı ve reddedildi” dedi.

Wilson, sahibi David Steiner ile en son yüz yüze temasını 14 yıl önce, en çok hasılat yapan filmlerin “Indiana Jones”un devamı “Kristal Kafatası Krallığı” ve hit “Slumdog Millionaire”i içerdiği zaman olduğunu anlattı.

Wilson, “David Steiner’dan gördüğüm tek şey beni öğle yemeğine suşi yemeye götürmesiydi” dedi. “2008’de 12 dolarlık bir California suşi rulosu.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir