Yankees Cuma günü DJ LeMahieu’yu Orioles’a karşı geri getirebilir

TORONTO – DJ LeMahieu, Cuma günü en kısa sürede Yankees’in kadrosuna geri dönmeli. İç saha oyuncusu, Salı gecesi Rogers Center’da Blue Jays’e karşı oynanan maçtan önce antrenmanlarını hızlandırdı.

Yönetici Aaron Boone, “Son birkaç gün onun için cesaret verici oldu” dedi. “Bugün dışarıdaydı, [high] hız ve kırılan toplar [pitching machines] ve üsleri çalıştırıyor. Yani yarın oyunda olma şansı var. Olmazsa, tekrar açıldığımızda Cuma’ya biraz daha zorlayabilirim. [up at home] Orioles’e karşı. Ama ‘haydi bu işi yürütelim’ noktasındayız.”

LeMahieu, 5 Eylül’den beri yaralı listesi sağ başparmağı ve ikinci ayak parmağı bölgesinde iltihaplanma ile. All-Star tatilinden önce, biraz rahatlamak için kortizon iğnesi yaptırdığından beri oynuyor. Son zamanlarda, Yankees, çekimler de dahil olmak üzere acıyı sınırlamanın yollarından bahsediyor.

Yankees ile 90 milyon dolarlık anlaşmasının bitmesine dört yıl kalan üç kez All-Star, son birkaç yıldır Bombacıların hücumunda kilit bir çark oldu. 2020’de vuruş unvanını kazanan bir temas vurucusu olan LeMahieu, genellikle önde gidiyor. Bombers, geçen sezon Eylül ayında bir spor fıtığı ile kapatıldığında onu açıkça kaçırdı.

Sezonun bu son birkaç maçı, geçen gün iyi vuruşlar yapamadığı takdirde Yankees için “işe yaramaz” olacağını kabul eden LeMahieu için bir test olacak. Salıncak sırasında ayak parmağındaki tork, onun için özellikle zor bir konu oldu. Böylece playoff kadrosunda yer alacak kadar katkı sağlayıp sağlayamayacağını görecek.

“Onu geride tutan herhangi bir şey olup olmadığına bakacağız, ama bence bunların hepsi muhtemelen sadece vuruşla ilgili olacak; Başa çıkabilir mi, ihtiyaç duyduğu seviyede vurabilir mi ve yapabilmesi için ona ihtiyacımız var” dedi Boone. “Göreceğiz.”

LeMahieu 120 maçta .740 OPS, 12 ev koşusu, 18 çiftler ve 46 RBI ile .262/.358/.381’i kesiyor.

Harrison Bader Salı gecesi başlangıç ​​kadrosunda değildi, çünkü Boone iki aydan fazla süredir plantar fasiit ile kaçıran orta saha oyuncusunu test etmek istemedi.

Boone, “Yükselişinin ilk bölümünde art arda üç gün değil,” dedi.

Ancak Yankees, satın aldıkları yerli New Yorker tarafından teşvik edildi. solak atıcı Jordan Montgomery’yi Kardinallere göndermek. Boone, Bader’in IL’den geri döndüğü ilk tam haftası olduğu için bunun şu anda sadece plan olduğunu söyledi.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

“Gerçekten iyi yaptı. Teşvik ediliyoruz,” dedi Boone. “Yani evet, bu gece yedek kulübesinden benim için bir seçenek olacak. Ve oraya geri [Wednesday]”

Bader, birkaç muhteşem savunma oyunu yaptı ve Yankees ile yaptığı yedi maçta .577 OPS ve altı RBI ile .238/.292/.286’ya ulaştı. Yankees onun için uğraştığında IL’deydi.

Boone, sezon sonrası Bader’da herhangi bir sınırlama beklemiyor.

“Şu ana kadar verdiği tepkiyle bunu beklemiyorum. Her şey yolunda gitti,” dedi Boone. “Bu güne bir nevi son olarak bakıyorum. Yani tabii ki onu dinleyeceğiz ve bir şey çıkarsa dikkatli olacağız ama bunu beklemiyorum.”

Takvimin Eylül’e dönmesinden bu yana uzun süredir Yankees yedek yakalayıcısı daha fazla zaman aldığından, Kyle Higashioka Salı gecesi başlangıç ​​kadrosuna geri döndü. Boone, ilk başlayan Jose Trevino’nun biraz moralinin bozuk olduğunu, ancak plakada da zorlandığını söyledi.

Higashioka, son 12 maçında .680 OPS, bir ev sahibi ve altı RBI ile .273/.286/.394’ü vuruyor. Trevino, Eylül ayındaki 17 maçta .408 OPS, iki double ve beş RBI ile .184/.184/.224’e ulaştı.

Boone, “İkisinin de devam etmesini istiyorum ve Trevi çok sayıda vuruş yaptı, faul yaptı ve iyi yaptığı şeyler var, ancak onu koruduğumdan emin olmak istedim” dedi. “Higgy iyi oynuyor ve şansı vardı, o yüzden bu iki adamı da devam ettirin.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir