Yankees’ Oswaldo Cabrera, Marwin Gonzalez’in ayak izlerini takip ediyor

Marwin Gonzalez bu bahar Yankees kampına gelmeden önce bile, Oswaldo Cabrera bir hayrandı.

Genç oyuncu, Venezüellalı arkadaşının sadece büyük liglerde değil, aynı zamanda yıllardır başarılı olmasına hayran kaldı. Yankees bu bahar Gonzalez’i imzaladığında, Cabrera ondan öğrenebileceği kadar çok şey öğrenmek istedi.

Gonzalez’in ona çok iyi tavsiyeleri vardı.

Gonzalez, “Ona mümkün olduğu kadar çok pozisyonda oynamasını söyledim çünkü beyzbol şu anda böyle gidiyor” dedi. “Ve bunu yapmaya istekliydi. Pek çok genç oyuncu bunu yapmak istemez. Genç oyuncular her zaman pozisyonlarını öğrenirler ve başka bir oyuncuyu oynamalarının istenmesini sevmezler.

Gonzalez, “Ona daha fazla oynamasını söylemesini söyledim” dedi.

Cabrera, Yankees’in ona ihtiyaç duyduğu her yerde bir şans verilmesini istedi ve bu hem kendisi hem de takım için iyi oldu. 23 yaşındaki oyuncu mükemmel bir iç saha oyuncusu ama kariyerine ilk iki başlangıcını sol sahada yaptı. Yankees’in sopasını kadroda tutmasına ve dolu basketbol sahasındaki herkesin Aaron Judge’ın sezonun 61. ev koşusunu yapmasını ve Roger Maris tarafından belirlenen 61 yaşındaki Yankee ve Amerikan Ligi rekorunu bağlamasını beklediği Çarşamba gecesi, Burayı ateşe veren Cabrera’ydı. İlk vuruştaki grand slam’i, Yankees’in Yargıç’ın geri dönmediği bir gecede Korsanlar’ı havaya uçurmasının tonunu belirledi.

Yankees yöneticisi Aaron Boone, Bombers’a bir kıvılcım sağlamak için “Gerçekten var” dedi. “Bizim için debriyaj vuruşları yaptı. Topu birkaç kez sahadan dışarı attı. Ve dış sahaya ne kadar iyi geçtiği konusunda yeterince şey söyleyebileceğimizi sanmıyorum. Demek istediğim, bunun şu anda dış sahada köşede oynayan gerçekten yetenekli bir iç saha oyuncusu olduğu gerçeğini gözden kaçırmayalım ve gerçekten sadece bunu bir olgunluk ve güvenle idare ettiğini görmek harika.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Cabrera, oyununa çok yönlülük katarak kendini iyi bir konuma getirdi. Ben Zobrist, sadece bir yedek olmayan faydalı bir oyuncuya sahip olmanın değerini gösterdi ve Gonzalez, özellikle 2019 World Series şampiyonu Astros’ta oynadığı rolü güçlendirdi.

Gonzalez, “Bu, menajere kadrolarını oluştururken çok daha fazla seçenek sunuyor” dedi. “Bence şimdi başladığımdan çok daha fazla görüyorsunuz ve daha gençken daha fazla oyuncunun bunu yapmaya başladığını göreceksiniz.”

Cabrera, küçük liglerde iç sahada hareket etmeye başladı ve bu sezon dış sahada oynamak için bastırmaya başladı.

Cabrera, “Son birkaç yıldır takımı soruyordum, birkaç antrenöre ‘dış sahaya başka yerlere geri dönersem ne düşünürsünüz’ gibi sorular soruyordum. “Neden bilmiyorum ama her gün, her antrenmanda olduğu gibi, oynamadığım zamanlarda bile hazırlanıyordum. onlar sadece dış sahada bir şeyler yapmaya çalışırken dış sahada sevişecekler. Çünkü beni oraya geri götürdüklerinde orada oynamaya hazır olmak istedim.”

Cabrera hücumda kendini tutuyor. 30 oyunda, 15 RBI ve üç homer ile .683 OPS ile .231/.294/.389’a ulaşıyor. Boone’a kadrosunda biraz esneklik sağladı, özellikle de yaralılar listesinde Andrew Benintendi ile sol sahaya geçerken.

Ve ayarlamayı yapmasına yardımcı olacak Gonzalez olduğu için mutlu.

“Yankees ile birlikte olmadan önce takip ettiğim biriydi. O, her pozisyonda oynayabilecek ve her pozisyonda harika olmak isteyen bir adam” dedi. “Ve bu nedenle, Yankees’e geldiğinde o anda ve şimdi çok mutluydum. Sadece ‘bu durumda ne yapabilirsiniz?’ gibi bir sürü soru soruyorum. ‘Bu pozisyonda senin için daha iyi olan nedir? Oyuna hazırlanmak için daha önce ne yapmaya çalışıyorsun?’ Ve bana her zaman vakit ayırıyor.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir