Yankees Red Sox’u 5-4 yenerek galibiyet serisini beş maça çıkardı – New York Daily News

Kalabalık, Cuma gecesi eve koştuğunu görmek için Yankee Stadyumu’nu doldurdu. Aaron Judge, 61 yıllık Amerikan Ligi ve Yankees’in 61 yıllık rekorunu bağlamaktan bir homer uzaktayken, basketbol sahası homers’ı gördü, ancak istediklerini değil. Jose Trevino’dan sekizinci bir RBI single’ı, Gerrit Cole’un Red Sox’a iki homer daha vermesinden sonra Bombers’ı 5-4’lük bir galibiyet için topladı.

Yankees (92-58), son beş maçının her birini, son 11 maçının dokuzunu ve son 17 maçının 13’ünü kazandı. Bombers’ın Amerikan Ligi Doğu’yu perçinlemek için sihirli sayısı, Rays Blue’yu yendikten sonra dörde düştü. Jay’ler.

Yankees, Aaron Hicks ve Gleyber Torres’in dublesi tarafından bir ev koşusu ve tek gol attı. Sekizinci sırada, Harrison Bader bir çimdik vuruşu yaptı, bir taban çaldı ve bir sürahi atış hatasında üçüncü oldu ve Jose Trevino’nun teklisinde gol attı.

“O bir atlet. O bir beyzbol oyuncusu,” dedi Yankees menajeri Aaron Boone, Bader için. “Üslerde bu kadar büyük bir etki yarattığını gördük.”

Bu, Yargıç’ın Roger Maris’in ailesinin katılımıyla 61 numaraya çıkmasını bekleyen üçüncü maçtı. Maris’in ikonik rekorunu bağlamak için en son Salı gecesi eve döndü. Bunun yerine, Cuma gecesi, gerçek Yankees havai fişekleri, basketbol sahasındaki 47.346’nın hepsinin Cole aracılığıyla geldiğini gördü.

32 yaşındaki sağ kanat oyuncusunun hayal kırıklığı altıncı devrede tavan yaptı. Yankees ası, Alex Verdugo’ya 1-2 atışta çağrılmadığı için sinirlendi. Cole, saatte 100 millik bir fastball ile takip etti ve Verdugo, 396 fit Yankees boğa güreşi sahasına ezdi. Üç koşu şutu maçı bağladı ve Cole’un bu sezon izin verdiği 31. homer oldu. 30’uncusu, Tommy Pham bir tanesini sağ sahadaki kısa verandaya düşürdüğünde birinci oldu.

Yankees menajeri Aaron Boone, “Bu yıl koltuklarda onun hatalarını vurmaları çok etkileyici” dedi. “Bu gece çok iyiydi. Biliyorsun, işi zorlaştıran da bu.”

Verdugo homer’ından sonra Cole, JD Martinez’i kovdu ve onu oyundan atan plaka hakemi Brian Knight’a bağırmaya başladı. Boone, Cole veya Trevino’nun para cezasına çarptırılmasını veya askıya alınmasını önlemek için dışarı çıkarken oyundan atıldı.

Verdugo, homer’ın tadını çıkararak üslerin etrafında yavaş bir tırıs attı. Cole’un bu sezon Red Sox’a beş başlangıçta bıraktığı dokuzuncu iç saha koşusu oldu.

Sonra şikayet için Cole’u aradı.

“Yakında bile değildi. İstediği kadar şikayet edebilir. Verdugo gazetecilere verdiği demeçte, bu oyunun amacı onu beyaz plakanın üzerine atmak” dedi. “Her sahayı çalmak istiyor.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Cole, bu aralıkta 6.35 ERA için dördüncü düz başlangıcı için dört kazanılmış koşuya izin verdi. Red Sox ondan beş vuruş aldı, iki yürüdü ve bu sezon 244 için sekiz vuruş yaptı, Ron Guidry’nin kırdığı franchise rekorunun dört gerisinde.

“Genel olarak düşündüm, topu iyi attım, açıkçası sadece duygusal. Bu duygusal bir an. Ondan sonraki ilk kariyer reddi… Ben sadece bir rakibim,” dedi Cole. “Sadece üzüldüm. Dizinin en kötü perdesi gibi, belli ki güzel bir vuruş yaptı ve sahada yapmak istediğini yaptı. Sanırım o vuruşu analiz ettiğimizde, muhtemelen daha iyi uygulayabileceğimiz bir yere geri dönmek istediğimiz birkaç saha var. iyi yaptı.”

Beşincisinde, Torres sol sahaya bir zemin topunu ikiye katladı, Marwin Gonzalez ve Hicks’e gol atarak Yankees’e 4-1 öne geçti ve kariyerinin en uzun ikinci maçı olan 16 maçlık galibiyet serisini uzattı. 13 koşu, beş homers, 19 RBI ve 10 yürüyüş ile bu aralıkta 66’ya 21 yaşında.

Hicks, kariyerindeki 100. tur vuruşunu üçüncü devrenin sonunda berabere kaldı. Hicks’in oynadığı en fazla maçta ikinci ve sezonun sekizincisiydi.

Ama dolu evde Hicks, Verdugo ya da Pham homer’ı görmeye gelen olmadı.

Yargıç ilk vuruşta altı sahaya çıktı, Hill onu saatte 85 millik bir eğri topun üzerinden atmaya zorladı. Üçüncü vuruşta, Yargıç 84 mph’lik bir kesicinin altına girdi ve onu bir çıkış için sol alan uyarı yoluna gönderdi. Beşincisinde Hill, Judge’ı bir kez daha yendi ve onu 73 mph’lik bir eğri topun üzerinde sallamak için sadece dört sahaya ihtiyaç duydu.

Yedinci, oyun berabereyken, Yargıç sol sahaya bir tek attı ve bazı iniltiler ve kibar alkışlarla karşılandı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir