Yankees, sezon sonrası rıhtımı perçinledikten sonra AL Doğu tacından sonra

Yankees’in kulüp binası, perşembe gecesi oynanan maçtan sonra açıldığında boştu. Galibiyetten sonra her zaman açık olan müzik, bu sezon her galibiyetten sonra olduğu gibi dans ışıklarının yanıp sönmesiyle azaldı. Kötü kokulu şampanya ya da bira yoktu, bir galibiyetten sonra sıra dışı hiçbir şey yoktu, Bombers’ın playofflara üst üste altıncı turlarını yeni perçinlemiş olmalarına rağmen.

“Evet, asla hafife almak istemezsin. Yankees menajeri Aaron Boone, playoff noktasını perçinleyen Yankee Stadyumu’nda Red Sox’u 5-4 mağlup ettikten sonra, danstayız ve şimdi bir şansımız var” dedi. “Açıkçası lig tacının peşindeyiz ama sen bu oyunun içinde yeterince uzun süre kaldın ve her fırsat bulduğunda takdir ediyorsun ve biz o bileti yumrukladık. Normal sezonda burada bitirmek istediğimiz çok daha fazla işimiz var, ama biliyorsunuz, uzun zaman önce başladı. Bu noktaya gelmek için çok iş, çok kan ter ve gözyaşı, sıkıntılar tepeler, alçaklar. O kadar heyecanlı ki bir fırsat yakalayacağız, şimdi gidip bunu geliştirmek istiyoruz.”

Yankees Cuma akşamı Red Sox’a karşı sihirli bir sayıyla altıya çıktı, yani altı Yankees galibiyeti veya Toronto mağlubiyetinin herhangi bir kombinasyonu onlara Amerikan Ligi Doğu unvanını verecek. Bu hafta sonu Yankee Stadyumu’nda 2019’dan bu yana ilk kez bölümü perçinleme şansları var, ancak bunun önümüzdeki hafta Toronto’da gerçekleşmesi daha olası.

Takım bu kutlamayı dört gözle beklerken ve Aaron Judge’ın Amerikan Ligi ve Yankee tek sezonluk ev sahibi rekorundan bir ev sahibi olmasını çevreleyen beklentiyle, Yankees’in playoff noktasını kazanması Perşembe gecesi büyük ölçüde göz ardı edildi.

Şampanya yoktu. Parti yok, normal maç sonrası törenlerinin bir parçası olarak, oyunun en iyi oyuncusunu ona şampiyonluk kemeri vererek onurlandıran basit bir adres. Perşembe gecesi, bu, sezonun 91. galibiyetini alarak 10. sıranın dibindeki zemin topunu vuran Josh Donaldson’a gitti.

Donaldson küçük bir kabul konuşması yaptı, Jameson Taillon’un sağlam başlangıcını, Yargıcın dokuzuncu sıranın tepesindeki çifte farkı durdurma konusundaki sağlam savunmasını ve çitleri aşan ve Hakime rekorun bir parçasını vermenin sadece dört fit gerisinden gelen uçan topu kabul etti. Clay Holmes’un iki golsüz vuruşunu kabul etti ve ardından playofflara kaldığı için herkesi tebrik etti.

Donaldson, “Söylediğim son şey, Yankees için playofflara geri döndüğünüzde tüm erkekler için hoş bir karşılama olduğuydu” dedi. “Henüz bitmedi, ancak bu fırsatı sezon sonrası beyzbol oynamak için elde etme şansımız var. Eğlenceli olacak.”

Yankees geçen sezona girmek için çabaladı ve son güne nereye varacaklarını merak ederek girdiler. Bu yüzden perşembe gecesine 13 maç kala iyi bir değişiklik, bu da onların sezon sonrası için hazırlanmalarını sağlıyor.

Taillon, “Yani, geçen yıl 162. maça kadar bizi götürdü,” dedi. “162. günde skorbord izliyorduk. Yani dansta olduğumuzu bilmek bile güzel. Açıkçası, bölümü daha büyük şeyler yapmak için perçinlemeyi umuyoruz. Bu yüzden biraz kabul ettik ve devam ettik.”

Bu takım Şubat ayından beri daha büyük şeylerden bahsetti. Yankees, franchise’ın 27. şampiyonluğunu kazandıkları 2009’dan bu yana bir Dünya Serisine ilerleyemedi. Geçen sezon Ekim ayının başlarında, Gerrit Cole’un AL WIld Card Game’de Red Sox tarafından erkenden elenmesiyle sezonlarını erken bitirdiler. Bu sezon dışında kanıtlayacak çok şeyleri var, bu yüzden Perşembe gecesi işin bitmediğini biliyorlardı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir