Yankees’in DJ’i LeMahieu, ayak parmağındaki sakatlık nedeniyle oynamaya hazır değil

DJ LeMahieu çalmaya hazır değil ve “işe yaramaz” olmak istemiyor, bu yüzden “aptal” olmadan hazır kalmaya çalışıyor. Yankees çok yönlü iç saha oyuncusu, All-Star arasından bu yana baş parmağı ile ikinci parmağı arasında bir sağ ayak sorunuyla uğraşıyor. Cuma günü, Stadyumda Red Sox’a karşı Yankees maçından önce, LeMahieu bir vuruş antrenman grubuyla vurdu, ancak şu anki hisleriyle oynayabileceğini düşünmediğini itiraf etti.

“İki hafta oldu ve biraz daha iyi. Sezonda bir buçuk haftamız kaldı ya da iki hafta ya da onun gibi bir şey. Bu yüzden onu kapatıp tekrar hızlandırmak istemiyorum. Bu yüzden aptal olmadan olabildiğince hazır kalıyorum,” dedi LeMahieu. “Ve bu noktada sanmıyorum, gerçekten ortadan kalkacak. Bence bu sadece hazır kal ve onlara git [let them] Nasıl hissettiğimi bil ve gitmeye hazır olacağım. O gün ne zaman olursa.”

LeMahieu, All-Star arasından önce ayağındaki ağrıyla uğraşmaya başladı ve aradan geçen süre boyunca kortizon iğnesiyle tedavi etmeye çalıştı. Yardımcı olmadı ve daha da kötüleşti. LeMahieu’yu sahada hareket ederken, üsleri çalıştırırken ve vururken rahatsız ediyor.

LeMahieu, “Ama en önemlisi, eğer salıncakımı kaldıramazsam, o zaman bir işe yaramazım,” dedi.

Geçen sezon, Yankees, kadrolarındaki güçlü vurucuları tamamlayan bir temas vurucusu olan LeMahieu olmadan ne kadar tutarsız olduklarını bir anlığına gördü. LeMahieu, ameliyatla iyileşen bir spor fıtığı ile Eylül ayında kapatıldı.

LeMahieu, bunun ameliyat gerektireceğini düşünmediğini söyledi. Sezon dışında uzun süreli dinlenmenin onu iyileştireceğini düşünüyor.

LeMahieu, “Ama sadece sezonu tamamlamaya çalışıyorum, bu yüzden henüz bunu gerçekten düşünmedim,” dedi.

Yönetici Aaron Boone, “Kollarımızı dolaşmak ve hangi tedavileri yapabileceğimizi gerçekten zor bir yaralanma oldu” dedi. “Eğer ve ne zaman bir atış yapabilirsen ve bunun gibi şeyler. Göreceğiz.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Anthony Rizzo, Pazar günü bir geri sayı ile 14 maç kaçırdıktan sonra kadroya geri döndü ve Cuma günü Boone ona bir gün dinlenme verdi.

Boone, “Aslında gerçekten iyi gidiyor, sırtlar sorun değil,” dedi. “Bu, daha çok iki hafta boyunca hiçbir şey yapmadığı için aşağıdaydı ve şimdi o rampa arttı, programa baktığımızda ve art arda sekizin ortasındayız, sanki onlara ne zaman bir tane alacağım, bu yüzden konuştuk. dün gece o ve ben ve sonra bu sabah bile bugün bunu yapmak için en iyi gün gibi geldi ve umarım ona iyi hizmet ettiğini biliyorsundur.”

Sırt ağrısını gidermek için epiduralden döndüğünden beri, Rizzo bir ev koşusu ile .211/.286/.421’e ulaştı.

Yankee’deki ilk maçına Salı gecesi çıkan Harrison Bader, Cuma gecesi başlangıç ​​kadrosunda değildi, ancak geldi ve galibiyet serisini attı. Bir tutam vuruş yürüyüşü yaptı ve ikinciyi çaldı, sürahi fırlatma hatasında üçüncü oldu. Jose Trevino’nun single’ında gol attı.

Bader, 2 Ağustos’ta Yankees tarafından, bir aydan fazla bir süredir plantar fasiit ile yaralılar listesinde bulunduğu Kardinallerden satın alınmıştı. Yankees’in ilk çıkışını yapması yedi haftasını aldı ama etkileyiciydi.

Bader, çift ve altı RBI ile 11’e 4 ve dört maçta üç sayı attı.

“Sadece yaptığı iyi durumsal şeyler. Üsleri inanılmaz iyi yönetiyor. Boone, koşucuların gol pozisyonunda olduğu bu ilk birkaç maçta bazı büyük isabetler aldı” dedi. “Arka sahada ne kadar atletik ve temelde sağlam olduğuna bir göz atıyorsunuz, topların arkasına geçerek adamların ilerlemesini engelliyor. O sadece bir kıvılcım oldu ve birçok kazanan şey yaptı.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir