Yanks, yağmurla kısaltılmış oyunda Red Sox’u yendi, Yargıç 60’ta kaldı

Şimdi, Tabiat Ana bile Aaron Judge’ın tarihteki hızına engel oluyor. Yankees slugger Pazar gecesi yedinci vuruşun sonunda olabilirdi, ancak Stadyumda yağmur ve şimşek kapandı ve oyun, Yargıç gecenin dördüncü vuruşunu alamadan ertelendi. Böylece Yargıç, üst üste beşinci maç için bir homer olmadan gitti ve Pazar gecesi, Amerikan Ligi tek sezonluk rekorunu kırmaya utanan bir ev koşusu olan Toronto’ya gitti. Pazar gecesi Stadyum’da 46.707 için küçük bir uzlaşma, Yankees, Red Sox’u 2-0 hava kısaltılmış, altı vuruşlu bir oyunda yendi.

Yargıç, “Bence herkes yarasalarda daha fazlasını isteyecek, ama bence (eğer) o odadaki herkese, az bir galibiyetle geri döndüğümüz ve ligde perçinlemeye bir maç daha yakın olduğumuz için heyecanlı olduğumuzu sorarsanız,” dedi.

Yankees (94-58) üst üste yedinci maçını kazandı ve sihirli sayılarını düşürerek American League East’i ikiye indirdi. Bombardıman uçakları, Pazartesi günü onları 8,5 maç geride bırakan Blue Jays’i yenmek için kuzeye yöneldi ve şampiyonluğu perçinleme şansı yakaladı.

Yargıç, Roger Maris’in 1961’de kırdığı 61 yıllık rekorlarından birini geçerek Salı günü sezonun 60. homer’ını vurdu. Maris’in çocukları, rekoru aldığında Yargıcı tebrik etmek için Yankee Stadyumu’nda bekliyorlardı.

Yargıç, bu altı maçlık iç saha maçında rekor kıran homer’ı vuramadığı için hayal kırıklığına uğrayıp uğramadığı sorulduğunda, “Bu çizgide düşünemezsiniz” dedi. “Bu bizim iç sahadaki son maçımız değil, bu yüzden bir veya iki tane daha oynayacağız.”

İleriye baktığımızda, bu ev sahibi taraftarlara geçmişi görme şansı verebilir. Yargıç, Blue Jays’e karşı oynadığı son sekiz maçında evsiz kaldı ve bu sezon onlara karşı 16 maçta sadece üç ve Rogers Center’da sadece bir tanesine sahip. Bombers, Cuma günü Orioles’a karşı üç maçlık bir seri için Bronx’a geri dönüyor.

Ve Yargıç’ın Toronto’da bir gün geçirme olasılığı var, Yankees menajeri Aaron Boone bunu açık bıraktı. Yargıç 5 Ağustos’tan bu yana her maçı üst üste 46 maç oynadı ama maçtan sonra yapacak işi olduğu konusunda kararlıydı.

Yargıç, “Bu bölümü perçinleyene ve kendimizi (playofflar için) iyi bir yere yerleştirene kadar oynuyorum” dedi. “Yani bir gün izin istemeyeceğim.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Bu sezon sadece dördüncü kez bir iç saha turuyla üst üste beş maça çıktı. Bu galibiyet serisi sırasında, beş Yankee dokuz ev sahibi oldu. Gleyber Torres üç gol attı. Giancarlo Stanton ve Oswaldo Cabrera’nın her biri iki vuruş yaptı ve Aaron Hicks ve Anthony Rizzo birer vuruş yaptı.

Yargıcın koltuklara sürmesi için bir şeyler bulması gitgide zorlaşıyor. Korsanlar’a karşı 60. vuruştan bu yana gördüğü 81 sahadan sadece 34’ü vuruş alanı içindeydi. Bu sürede altı yürüyüş ve yedi vuruş yaptı.

“Zor. Demek istediğim, ligdeki herhangi bir vurucuya bunun kolay olmadığını sorabilirsin,” dedi Judge, homers’ı vurmakla ilgili. “Sanırım bir şekilde tesadüfen oldular. Dürüst olmak gerekirse, bence daha fazla homers vurulmaktan daha fazla atılıyor. Doğru durumda gerçekten doğru olanı alır ve bunu tarif etmesi zor, ancak bunlar bir nevi oluyor.”

Nestor Cortes, altı vuruşsuz vuruş yaptı ve altı vuruştan bir vuruşa izin verdi. İki yürüdü ve beşi vurdu.

Cortes, bu sezon dört başlangıçta 1 veya daha az vuruşa izin verdi, bu tür başlangıçların çoğu, açılışlar hariç, tek bir sezonda bir Yankees sürahisiyle başladı. Bu sezon 27 başlangıcında 2.56 ERA’sı var, Elias Spor Bürosu’na göre, 1969’dan bu yana bir sezonun ilk 27 başlangıcında bir Yankee sürahi tarafından dördüncü en düşük ERA, sadece Ron Guidry’nin ardından (1978’de 1.77 ERA), Steve Jack Kline (1972’de 1.97 ERA) ve Mel Stottlemyre Sr. (1969’da 2.51 ERA).

Yine de Cortes, Pazar gecesi tüm biletleri tükenen stadyumun açılış sahnesi olduğunu biliyor.

“İnanılmaz oldu. Hayranlar her gece ortaya çıkıyor. Belli ki tarihe tanıklık etmek istiyorlar. Ama sanırım bizim için, oyuncular için tüm bu şeylerde ön sırada olmak harika,” dedi Cortes Yargıç’ın kovalamacası.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir