Zack Britton sağlıklı olduğunu ve takımın şampiyonluk kazanmasına yardım etmek istediğini söyledi.

Zack Britton hazır olduğunu söyledi.

Yankees bekle ve gör ve belki dedi. Geçen Ekim ayında dirsek rekonstrüksiyon ameliyatından geri dönen solcu, küçük lig rehabilitasyon görünümleriyle bitti. Gazi tüm bunları tek bir nedenden dolayı yaşadı; bu takımı bir Dünya Serisine yönlendirmeye yardımcı olmak için.

Britton, Çarşamba akşamı Yankee Stadyumu’nda Korsanlar’a karşı oynanan maçtan önce, “Takımın kazanmasına yardım etme fırsatım var ve ona yardım etmek istiyorum” dedi. “Gerçekten iyi bir ekibimiz var. Yani geleceğimi etkilemez. Sağlıklıyım. Sağlıklıysam, geleceğimin iyi olacağını biliyorum. Bazı şeyleri zorlamamın nedeni, bu yıl bu takımın başka hiçbir neden olmaksızın kazanmalarına yardımcı olmak için sahaya çıkmak istemem. Bu yüzden, Dünya Serisi şampiyonluk takımında bir etkim olabileceği gerçeği dışında kişisel olarak benim için hiçbir faydası yok. Kariyerimin bu aşamasında benim için gerçekten tek hedef bu. Sözleşmemi aldım. 34 yaşındayım. Nedenlerim şimdi gençliğimden çok farklı. Bir yüzük kazanmak istiyorum, bu yüzden bunu geri gelip takım için bir seçenek olmaya zorladım. Bu yüzden beni harekete geçirip geçirmemeleri onlara kalmış.”

Yankees, kadro hamleleri konusunda kararsız davranıyor. Britton, küçük liglerde zaman kaybetmeyeceğini açıkça belirtti. Vücudunu ve atışlarını bilen bir emektar, orada mermileri boşa harcıyor.

Aaron Boone, kararsızlığın kadrolarını nasıl kısaltacakları ile ilgili olduğunu söyledi. Etkinleştirmeyi planlıyorlar sağ elini kullanan Scott Efross Çarşamba günü.

Boone, “Şu anda biraz atış krizi yaşıyoruz,” dedi. “Cumartesi günü rotasyona geri dönmeye Almanların korumasına ihtiyaç duymaya gelince, muhtemelen tam saha tahsisine sahip değil. Bu yüzden, her gün kapsama açısından nerede olduğumuzu görmemiz gerekiyor. ”

Britton, Yankees ile sözleşmesinin son yılında. Geçen sezon Tommy John ameliyatı olmak için kapatılmadan önce sadece 22 maça çıktı. Britton, 154 kariyer kurtarışına sahip ve son tam sezonu olan 2020’de 1,89 ERA geçirdi.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Yankees Britton’a güvenmiyor olsa da, Chad Green ve Michael King’in sakatlıkları nedeniyle zaten zayıflamış olan bir boğa güreşi sahası için kıdemli yardımına çok ihtiyaç duyulacaktı. Bullpen geçen ay boyunca mücadele etti ve yedi koşudan vazgeçti Salı gecesi mücadele eden Korsanlar ekibine karşı.

Boone, “Bence onlar için en iyi rollerin, pozisyonların, durumların ve eşleşmelerin ne olduğunu kilitlemeye çalışıyor” dedi. “Sanırım bunu, onlar için kesinlikle en iyi durum olduğunu düşündüğümüz bu iki vurucu için bu adamları alabileceğimiz bir eşleşme türü temelinde yapmamız gerekecek. Yine, bence orada gerçekten çok iyi şeyler oluyor ve birçok gerçekten iyi seçenek ve yardımcı olabilecek karışıma geri dönen farklı adamlar var. Ancak bu rolleri ve en iyi donanımlı oldukları yerleri sıralamak ve kilitlemek, bu son günlerde burada önemli olacak.”

DJ LeMahieu, art arda ikinci gün sahaya çıkmak için dışarı çıktı. İç saha oyuncusu, Salı günü ilk kez vurduktan sonra ayak parmağının iyi hissettiğini söyledi, ancak Yankees ne zaman döneceğinden emin değil.

Boone, “Bu sadece zor bir durum,” dedi. “Biliyor musun, ne zaman her şeye dalıyorsun, yırtmasına izin mi veriyorsun? Biliyorsun? Çünkü bu sonuçta gerilemeyi başlatır mı? Peki zaman çizelgesi nedir? Bu iş hakkında gitmenin en iyi yolu nedir? Gerçekten bu cevaba sahip değilim. Ve sonunda lastikler yolla buluşacak ve biz öğreneceğiz. Ancak elde etmek için denemeye ve ilerlemeye devam etmeliyiz. ”

Boone, LeMahieu’nun formda kaldığını ve ardından acıyı yöneterek sezonu bitirmek zorunda kalacağını söyledi. LeMahieu “muhtemelen” bu sezon %100 olmayacak.

mat marangoz, ayağı kırık kim çıktı, üzerine ağırlık koymaya başlamak için temizlendi ve Salı günü sahaları takip edebildi. Tam beyzbol aktivitelerine başlaması için onu temizlemek için başka bir görüntülemeye ihtiyacı olacak. Andrew Benintendi’nin bilek yaralanması “ilerliyor”, ancak dış saha oyuncusu şu anda havanın altında. Boone, en iyi senaryonun playofflara kalmaları olduğunu kabul etti.

Aaron Hicks, soğuk algınlığı/grip benzeri semptomlarla Çarşamba akşamı maçın erken saatlerinde kulüp binasından ayrıldı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir