Zeldin, daha fazlasını kabul etmedikçe NY Valisi Hochul ile tartışmayı reddediyor

ALBANY – Bir en yalnız sayıdır.

Rep. Lee Zeldin, vali nihayet Cumhuriyetçi rakibiyle baş başa gitmeyi kabul ettikten sonra Perşembe günü Vali Hochul’u reddetti.

Zeldin, 8 Kasım genel seçimlerinden önce daha fazla sözlü fikir tartışması yapmayı kabul etmedikçe, gelecek ay görevdeki Demokrat ile tek bir tartışma için yüzleşmekle ilgilenmediğini söyledi.

Long Island milletvekili sanal bir basın toplantısında “Kathy Hochul’un Ekim ayının sonundaki tek bir tartışma teklifini reddediyorum” dedi. “Kathy Hochul’un bu eyaletin birçok yerinde birden fazla tartışma yapma teklifiyle geri dönmesinin önemli olduğuna inanıyorum.

Ben onun oyunlarına katılmıyorum, New York seçmenine saygısızlık, hakaret sayılan bu stratejiyle birlikte oynamayacağım” dedi.

Zeldin haftalarca valiyi seçimlere kadar Empire State genelinde en az beş yüz yüze görüşmeyi kabul etmeye çağırdı.

Temsilci Lee Zeldin ve Vali Kathy Hochul

Muhafazakar meslektaşı tarafından takip edildikten sonra, Hochul’un kampanyası Çarşamba günü, valinin Manhattan’daki Pace Üniversitesi’nde Spectrum News NY1’in ev sahipliğinde 25 Ekim’de tek bir saatlik bir tartışma için gemide olacağını duyurdu.

Kampanya sözcüsü Jerrel Harvey yaptığı açıklamada, “Vali Hochul, elde ettiği güçlü sonuçlar ile Lee Zeldin’in aşırı gündemi arasındaki açık karşıtlığı vurgulamayı dört gözle bekliyor” dedi.

Ancak Zeldin, erken oylamanın valiyle yüzleşmeye başlaması için günlerce bekleme fikrini reddetti.

“Konuşacak çok şeyimiz var ve Ekim ayının sonundaki bir saatin… bu sürecin herhangi bir adalet veya saygı gösterdiğine inanmıyorum” dedi.

Zeldin, PIX 11 ve CBS2’den gelen tartışma davetlerini zaten kabul etti ve Perşembe günü, her iki istasyonun da eyalet genelinde olayları yayınlayabilecek yayınları olduğunu kaydetti. NY1 yalnızca Spectrum aboneleri tarafından kullanılabilir.

Zeldin, iki politikacının kesinlikle tartışacak çok şeyi olduğunu söyledi. Kongre üyesinin kampanyası öncelikle kamu güvenliğine ve kefalet reformu ve diğer Dem destekli politikaları artan suça bağlamak.

Buna ek olarak Zeldin, geçen yıl Andrew Cuomo’nun yerini aldıktan sonra görevde tam bir dönem arayan valiyi tıkanıklık fiyatlandırmasından Manhattan Bölge Savcısı Alvin Bragg’in kaderine kadar çeşitli konularda tartışmak istediğini söyledi.

Bu arada Hochul ve Demokrat arkadaşları, Zeldin’in uzun süredir devam eden geçmişine odaklandılar. Eski başkan Donald Trump ile bağları ve kürtaj ve silah yasaları konusundaki aşırı sağ tutumları. Valinin kampanyasındaki son reklamlar Zeldin’i boyadı kürtaja erişime muhalefete ve 2020 seçimlerinin sonuçlarını bozmak için yaptığı oylamaya odaklanan “aşırı ve tehlikeli” olarak nitelendirdi.

Hochul ortakları Perşembe günü Cumhuriyetçiyi, vali bir hesaplaşmayı kabul ettikten sonra kuyruğunu çevirmekle suçladı.

“İyi iyi iyi. Bakın kim korkmuş…” Eyalet Demokrat Parti Sözcüsü Brian Lesswing tweet attı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir