İrlanda Work And Study Paket Fiyatları

İrlanda’da work and study fiyatları hali hazırda paketler şeklinde satışa sunulur. Bu sayede Türkiye ve diğer ülkelerden binlerce öğrenciler bu paketler arasında en uygun gördüklerini hemen satın alabiliyor.

 

Work and study en kaliteli yabancı dil eğitim programlarını barındırır. Bu bakımdan öğrencilerin özellikle İngilizce yabancı diline sadece 24 hafta içerisinde profesyonel bir şekilde hakim olmasını sağlar.

 

İrlanda Work and study paket ücretleri aynı zamanda her sene güncelleniyor. Yani geçmiş dönemlerdekine oranla bu eğitim paketleri bugün daha uygun fiyatlardan sunuluyor. İrlanda yabancı dil okulları öğrenci velililerinin ödemelerini kolayca yapması açısından gerekli tüm kolaylıkları sunabiliyor.

 

İrlanda Work And Study Paket Fiyatları Nedir?

 

İrlanda work and study paket fiyatları ise 4500 euro ila 7900 euro arasında farklılık gösteriyor. Bu bakımdan ekonomik durumu yüksek olan aileler daha çok en pahalı paketi satın alabiliyor.

 

Orta halli aileler tarafından ise daha çok 4500 euroluk yabancı dil eğitim paketinden satın alınıyor.İrlanda aynı zamanda öğrencilere büyük fırsatlar da sunuyor. Örneğin bu paketlerden 6 aylık süreçli programı satın aldığınızda İrlanda devleti tarafından siz değerli kursiyerler için okul dönemi haricinde haftada 20 saatte part time çalışma izni verilmektedir.

 

Böylece hem İngilizce dilini öğrenebilir ve hem de boş zamanlarınızı çalışarak ek gelir elde etme şansına sahip olacaksınız.

 

İrlanda Work And Study Paketleri Avantajları

 

İrlanda work and study yabancı dil paketlerinin birçok avantajları bulunuyor. İngilizce dilini daha hızlı bir ve uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlıyor.İrlanda ülkesinden çalışma fırsatı elde etmenizi sağlar.

 

Bu sayede kendiniz için 180 gün boyunca istikrarlı bir şekilde ek gelire de sahip olmanızı destekliyor. İrlanda yabancı dil okulu eğitim programı sizlerin ülkenin birçok güzelliklerini de keşfetmesini sağlıyor. Hafta sonlarında okulunuzdan ayrılarak ülkenin değişik bölgelerinden tarihi ve doğa güzelliklerini yakından inceleme fırsatı sunuyor.

 

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir