Uhf Etiket ile Markanızı Tamamlayın

Uhf etiket, birçok farklı sektörde yoğunlukla kullanılan etiketlerden biridir. Bu yüksek kaliteli esnek metal dirençli etiket, EPC IC G2 ve ISO18000-6C standartlarına uygundur. Metal ve sıvı açısından zengin ortamlarda kullanıma uygundur. Bu çeşitteki etiket modelleri her türlü basılı etiket, barkod veya grafik etikette paketlenir. Hafif ve incedir, bu nedenle kavisli nesnelere kolayca takılabilir. Silindir tüpler, metal kaplar ve sabit kıymetler gibi çeşitli kullanım alanları vardır. Güvenlik etiketi olarak da işlev görmektedir.

 

Uhf Etiket ile Güvenli Kullanım Deneyimi

Ürün kimlik doğrulamasında, varlık takibinde, lojistik takibinde, sahteciliğe karşı değerlerde, tıbbi varlık yönetiminde yaygın olarak kullanılır. Ve üreticilerin ve perakendecilerin operasyon verimliliğini ve envanter yönetimini geliştirmeye yönelik diğer alanlarda sıklıkla tercih edilir.

 

Ufh Etiketlerin Özellikleri

Güvenlik etiketi olarak da bilinen bu ürünler önemli özellikler içerir. UHF RFID etiketleri, RFID etiketlerinin önemli bir koludur. Pasif radyo frekansı etiketleri, düşük frekanslı etiketlere ayrılmıştır. Yüksek seviyeli etiketler ve yüksek frekanslı etiketler. Ve okuma mesafesi genellikle 20 cm’dir. NFC dizeleri dahil olmak üzere üst düzey etiketler iyi bir şifrelemeye sahiptir ve yakın mesafeden okunabilir. Sadece uzun mesafe okuma etiketi olan UHF etiketi var. Benzersiz 2 ila 8 metreye ulaşabilir. Ve UHF etiketi, çarpışma önleme işlevine ve hızlı okuma hızına sahip olabilir. Bu özelliklerinden dolayı lojistik depo yönetimi sürecinde hemen hemen tüm UHF etiketleri kullanılmaktadır.

 

UHF etiket kart okuyucu nesneyi okuduktan sonra çarpışma önleme ayarı olacaktır. Yani, okunan etiketler otomatik olarak engellenecek ve artık okunmayacaktır. Bu şekilde, kart makinesinin okuma verimliliği iyileştirilebilir. Bir de depoya giren araçların hızı konusu var. Bazen depoya giren bir mal grubunda çok fazla kalem olabilir. Bu yüzden bir depo giriş hızı tanımlamamız gerekiyor. Yanlış okumaları ve eksikleri önlemek için bu önemlidir.

Egen Barkod Etiket San.Tic.Ltd.Sti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde, Mutfakçılar MUTSAN Başakşehir Mahallesi Sanayi İstanbul TR, İkitelli Cd. No:24 D:Sitesi 10.Blok, 34306 Başakşehir

Tel: 02126591515

Mail: info@egen.com.tr

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir