Simli Vücut Spreyi – Bathandbodyworks.com.tr

bathandbodyworks

Güzellik rutinini destekleyen simli vücut spreyi vücutta hoş bir koku bırakır. Klasik parfümlere kıyasla daha hafif olan bu spreyler duş jeli kokusundan daha kalıcı, parfümlerden daha hafiftir. Taşınabilir boyutlarda olması sayesinde her yere kolayca götürülebilir. Çantaya rahatça sığan spreyler tazelenmenin en ideal yollarından biridir. İçeriğinde bulunan simler vücuda sıkıldığında hoş görünmeyi sağlar. Kokusunun kalıcı olabilmesi ve vücutta belli olması için genellikle duştan sonra kullanılması tavsiye edilir. Günde birden fazla kez istenilen zamanda uygulanabilmesi en kullanışlı özellikleri arasındadır.

 

Hem vücuda hem de saça sıkılabilen vücut spreyi üzerine nemlendirici krem sürüldüğünde kokusu daha kalıcı hale gelir. İstenmeyen kokuları önleyen bu spreyler kullanıcılar tarafından havadar, hafif ve harika olarak tanımlanır. Farklı koku katmanlara sahip olması sayesinde her zevke hitap eder ve cilt dostu olmasıyla besleyicidir. Özel içeriklerle hazırlanan vücut spreyi yaz tropikalleri, bahar çiçekleri, orman meyvesi, kış çamlar gibi mevsimlere özel kokularda üretilir. Bu çeşitlilik ile her vücutta ten kokusu ile birleşerek eşsiz bir tarz ortaya çıkarır.

 

Vanilyalı Vücut Spreyi

Vücudun kilit noktalarına sıkılan vanilyalı vücut spreyi ve diğer kokular uzun süre hoşluğunu sürdürecektir. Yaklaşık dört saat boyunca devam eden bu kokular parfümlere kıyasla daha az miktarda uçucu yağ içerir. Bu sebeple oldukça hafiftir. Taşınabilir ve etkili olması sayesinde her zaman ve her yerde etkili kokmayı sağlar. Hem ışıltıya hem de hoş bir kokuya ihtiyaç duyanların tercihi olan ışıltılı spreyler özel günlerde daha fazla kullanılır. Vanilyalı olanlar biraz daha günlük olup dirsekler, bilekler, kulakların arkası, göğüs, boyun gibi nabız noktalarına sıkılabilir. Bu sayede vücut spreyinin kokusu tende normale göre biraz daha uzun kalacaktır.

 

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir